Abonelik

İçini evrensel insanlık değerleriyle, hayata dair her şeyle, yaşadığımız coğrafyaya duyduğumuz sevgi ve saygıyla doldurmayı amaçladığımız dergimiz, Türkçe ve İngilizce olarak İki dilde her ay düzenli olarak yayımlanıyor. Yaşadığımız bölgenin farklı kültürlerini ve kültürel özelliklerini, tarihini, arkeolojik değerlerini, çevre değerlerini, sosyal ve ekonomik yaşantısını usta kalemlerden ve objektiflerden okurlarına yansıtmak amacındayız. Bölgemizde yaşayan yabancı dostlarımızın ülkemizin insanını, kültürünü, sanatını, toplumsal yaşamını dil sorunu olmadan daha yakından izlemelerine yardımcı olmak bizi mutlu edecek.

3 – 6  ve 12 aylık periyodlarla dergimize abone olarak ve çevrenizdeki duyarlı dostlarınıza dergimizi tanıtarak dergimizin yaşamasına katkı vermenizi diliyoruz. Gönlümüzden geçen; dergimizi önümüzdeki sayılarda ulusal dağıtım ağına dahil ederek büyük kentlerdeki okurların ve Fethiye sevdalılarının erişimini sağlamaktır. Böylece dergimizin, Fethiye’mizin tanıtımına farklı boyutta bir katkı vereceğine inanıyoruz.

Abonelik için mail@fethiyelife.com ve aysegul@caglarajans.com e-posta adresleri üzerinden ya da GSM: 0531 020 9326 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Keyifli okumalar diliyoruz.

Abonelik koşullarımız:

ABONELİK – DAĞITIM3 AYLIK6 AYLIK12 AYLIK
FETHİYE İÇİ – ABONELİK₺40₺80₺160
FETHİYE İÇİ – ABONELİK + KİTAP₺80₺120₺200
    
YURT İÇİ – ABONELİK₺60₺120₺215
YURT İÇİ – ABONELİK + KİTAP₺110₺170₺265
    
BİROL GANİOĞLU – TELMESSOS BİLİCİSİ / 3 KİTAPLIK SET: 40 TL + KARGO